Stator

Narzędzia i akcesoria dla każdego firmy Rubi

Historia firmy Germans Boada, S.A., Rubi zaczęła się w 1951 roku i związana jest z wynalezieniem i skonstruowaniem przez braci Boada pierwszej przecinarki ręcznej do mozaiki hydraulicznej. To urządzenie, nazwane Rubi, zapoczątkowało produkcję maszyn i narzędzi budowlanych.

Firma posiada certyfikat ISO 9001, który jest międzynarodową gwarancją jakości, sprawdzoną przez różnego rodzaju profesjonalne audyty. Inne otrzymane certyfikaty to CE, CSA, GS, B, DIN, GOST, PCT i MEEI.

Rubi proponuje narzędzia, maszyny i wszystkie akcesoria, jakie są potrzebne do wykonania przeróżnych prac na dużych, średnich i małych budowach. Narzędzia podzielone są na odpowiednie gamy, przeznaczone dla różnych użytkowników.

Gama Rubitool oferuje narzędzia ręczne do szeregu budów, wykonywanych w różnych warunkach atmosferycznych. Można tutaj znaleźć przecinarki do ceramiki, materiały budowlane, wiertła, narzędzia ręczne, maszyny elektryczne, szlifierki, czyszczarki, mieszarki, maszyny budowlane.

Gama Rubiquip daje możliwość wyboru wyposażenia dla specjalisty, który pracuje na budowie. Może on zaopatrzyć się w odzież oraz specjalistyczne elementy bezpieczeństwa, mogące uchronić go przed wypadkami i chorobami zawodowymi.

Gama Rubinet oferuje urządzenia i osprzęt do konserwacji i czyszczenia wyrobów ceramicznych, przedmiotów z marmuru oraz granitu. Rubinet to także akcesoria używane do prawidłowej aplikacji środków chemicznych.

 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Bartosz Bieńkowski
Bartosz Bieńkowski
doradca techniczny e-commerce
Nr tel: 71 723 02 07
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6