Stator

Ryobi - specjalistyczne urządzenia do domu i ogrodu

Pod nazwą Ryobi kryje się szeroka paleta bezprzewodowych, przewodowych, warsztatowych elektrycznych urządzeń, które spajają w sobie zarówno łatwość w obsłudze, innowację, jak i świetną relację jakości do ceny.

Produkty Ryobi są bardzo popularne wśród użytkowników, którzy dostrzegają ich rozwój pod względem technologicznym, innowacyjne podejście ich konstruktorów oraz wydajność jaką one oferują przy różnego rodzaju pracach w domu i w ogrodzie.

Przedsiębiorstwo spełnia wszelkie wymogi europejskich norm bezpieczeństwa, które są powszechnie uważane za najbardziej rygorystyczne. Należą do nich dyrektywy WEE i RoHS.

Firma Ryobi ma w swojej ofercie wiertarko-wkrętarki, wkrętarki, wiertarki i zakrętarki udarowe, młotowiertarki, klucze udarowe, wiertarki kolumnowe, piły tarczowe i ręczne, wyrzynarki, piły do płytek ceramicznych, ukośnice, piły stołowe, metalowe piły taśmowe, pilarki, stojaki, szlifierki: taśmowe, ręczne, mimośrodowe, oscylacyjne, stołowe; strugarki, frezarki, strugarki stołowe, narzędzia wielofunkcyjne, narzędzia obrotowe, pompy wody, urządzenia nadmuchujące: pompki, kompresory wysokociśnieniowe; sztyfciarki, sztyfciarki do gwoździ, zszywacze, sztyfciarki do zszywek, wentylatory, odkurzacze ręczne i warsztatowe, dmuchawy kompaktowe, zamiatarki, latarki, lampy LED, lampy hybrydowe, radioodbiorniki, pistolety do kleju, pistolety do uszczelniania, urządzenia natryskowe do malowania, opalarki, zestawy elektronarzędzi, narzędzia ogrodowe i akcesoria.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Piotr Olszowy
Piotr Olszowy
doradca techniczny
Nr tel: 71 798 79 64
Zadzwoń
71 798 79 60
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6