Stator

Schneider - lider wśród sprężarek i narzędzi pneumatycznych

Dzięki licznym innowacjom i produktom premium jest to prężnie rozwijająca się firma. Na terenie Polski posiada aż 5 zakładów produkcyjnych i cieszy się dużą popularnością na tle konkurencji.

Firma Schneider może pochwalić się bardzo długa tradycją wytwarzania narzędzi pneumatycznych i sprężarek. W rodzinnych Niemczech mało która firma ma tak duże osiągnięcia w tej dziedzinie. Przedsiębiorstwo jest wiodącym wytwórcą w zakresie urządzeń dostarczających sprężone powietrze, dysponuje nowoczesną i uzbieraną przez lata wiedzą na temat sprężarek śrubowych, sprężarek tłokowych, systemów dystrybucji i klimatyzacji sprężonego powietrza, a także wysokowydajnych narzędzi pneumatycznych.

Przedsiębiorstwo powstało w 1966 roku w Ditzingen w pobliżu Stuttgartu. Już dwa lata później firma zaczęła sprzedaż tłokowych sprężarek mobilnych, następnie powstawały wysokowydajne sprężarki śrubowe. Do dnia dzisiejszego firma sprzedała ogromną ilość urządzeń, które rozsławiły markę na całym świecie. Dzięki nowym, innowacyjnym i wciąż doskonalszym produktom premium firma jest zawsze o krok przed wieloma konkurentami.

W ofercie marki Schneider znajdują się kompresory tłokowe mobilne i stacjonarne, kompresory bezolejowe, kompresory śrubowe, osuszacze chłodnicze i adsorpcyjne, klucze udarowe i zapadkowe, wkrętarki, wiertarki, szlifierki, pilarki, wyrzynarki, nitownice pneumatyczne, smarownice, urządzenia do odsysania oleju, pistolety igłowe, pneumatyczne młotki udarowe, zszywacze i gwoździarki, pistolety rozpylające, pistolety do piaskowania, zbiorniki ciśnieniowe, wyciskacze do mas, testery ciśnienia w oponach, urządzenia do napełniania opon, bębny nawijające, balansery bębnowe, gniazda przewodowe.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Dawid Brink
Dawid Brink
logistyk
Nr tel: 71 723 02 07
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6