Stator

Serwis elektronarzędzi Skil w Statorze

Czerwone produkty marki Skil, czyli szereg pił elektrycznych, a także innych elektronarzędzi. Oferowany sprzęt to przede wszystkim nowoczesność, niezawodność, najlepsze materiały.

Firma Skil powstała w latach dwudziestych XX wieku. Pierwszą na świecie piłę elektryczną skonstruował wtedy Edmund Michel, którego do współpracy zaprosił Joseph Sullivan, bowiem świetnie wyczuł, jakie możliwości kryją się w takim narzędziu. Moment ten to początek masowej produkcji urządzenia, nazwanego wdzięcznie „Skilsaw” – określenie to posłużyło również do nazwania nim firmy. Odtąd Skil oznacza nie tylko piły elektryczne, ale i ogromną ilość innych elektronarzędzi. Od lat pięćdziesiątych do oferty firmy dołączyły narzędzia dla majsterkowiczów.

Przedsiębiorstwo rozrastało się i swoim zasięgiem obejmowało cały świat. W 1996 roku Skil został przejęty przez markę Bosch, co jeszcze bardziej wzmocniło prestiż firmy. Skil jest postrzegany jako firma nowoczesna, prężna i niezawodna, wykorzystująca w produkcji doskonałe materiały, stosująca innowacyjne pomysły i rozwiązania, przyczyniające się do powstawania produktów o najwyższej jakości. O tym też świadczy uzyskany w 1993 roku certyfikat ISO 9001.

W ofercie Skil znajdujemy szlifierki kątowe, detektory, poziomice, nożyce akumulatorowe do traw i krzewów, tarcze do pilarek, wiertarko-wkrętarki, szlifierki do gipsu, szlifierki kątowe, uchwyty wiertarskie, poziomice laserowe, nakrętki do szlifierek kątowych, mieszarki, urządzenia wielofunkcyjne, szlifierki oscylacyjne, frezarki górnowrzecionowe, młotowiertarki, nożyce akumulatorowe, wiertarki udarowe, polerki, opalarki, zszywacze elektryczne, ukośnice i wiele innych doskonałych narzędzi.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Elwira Dryja
Elwira Dryja
Nr tel: 71 723 02 07
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6