Stator

Wynajem statywów do elektronarzędzi

Wypożyczalnia Statora udostępnia nie tylko narzędzia pneumatyczne lub elektronarzędzia, ale również staramy się zapewnić akcesoria, które pozwolą na skompletowanie całego oprzyrządowania do planowanych zakresów prac.

Jednym z akcesoriów, niezwykle ułatwiającym wiercenie, jest statyw. Nasza wypożyczalnia udostępnia statyw uchylny do wiertnicy ze śrubą montażową EDT Eurodima DR170A. Jest to model wytrzymały, solidny i uniwersalny - szyjka mocująca umożliwia zastosowanie wszystkich dostępnych silników wiertarek ręcznych. Średnica wiercenia wynosząca do 170 mm jest wystarczająca do wykonania mniejszych wierceń podczas prac remontowo - budowlanych w różnych rodzajach podłoży. Statyw ma również funkcję regulacji przechyłu do 45 stopni. Jego mocowanie stanowi płyta zespolona. Może być stosowany jednocześnie z pierścieniem zbierającym wodę oraz z płytą odsysania próżniowego.

Statyw jest kompaktowy, przeznaczony do wykonywania mniej skomplikowanych prac na budowie. Narzędzie jest bardzo mobilne - waży 13 kg, dlatego jego przenoszenie w różne miejsca lub pokonywanie schodów nie stanowią dla operatora dużego problemu. Ergonomiczne uchwyty ułatwiają obsługę urządzenia.

Jedna wizyta w naszej wypożyczalni i profesjonalne doradztwo fachowców to możliwość wynajmu kompleksowego zestawu narzędzi. Zapraszamy do naszej wypożyczalni, w której klienci mogą wynająć statyw do wiertnicy za cenę 80 zł netto na dobę.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Bartosz Wolny
doradca techniczny
Nr tel: 71 798 79 60
Zadzwoń
71 798 79 60
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6