Stator

Serwisujemy urządzenia lidera wśród pilarek - Stihl

Czołowy, niemiecki producent pilarek na całym świecie. Na początku lat pięćdziesiątych, Stihl wprowadziło na rynek pierwszą na świecie jednoosobową, łańcuchową spalinową pilarkę mechaniczną nazwaną Stihl BL.

Marka Stihl określa jednego z największych wytwórców i sprzedawców pilarek na świecie. Stihl obecny jest w stu sześćdziesięciu krajach, gdzie cieszy się ciągłym uznaniem i zaufaniem. Firma ma swoja siedzibę w Niemczech w Waiblingen obok Stuttgartu w Badenii-Wirtembergii. Założył ją Andreas Stihl w 1926 roku i od tego czasu sprzedaje pilarki łańcuchowe, kosy mechaniczne, narzędzia i urządzenia ogrodnicze, kosiarki oraz dmuchawy do liści. 

Oczywiście najbardziej znanym produktem marki Stihl stały się mechaniczne pilarki łańcuchowe. Ich pomarańczowy kolor i czarne logo są rozpoznawalne na każdym kontynencie. Warto przypomnieć, że w latach pięćdziesiątych Stihl przedstawił pierwszą na świecie jednoosobową łańcuchową spalinową pilarkę mechaniczną nazwaną Stihl BL. Wyposażona była w przestawny ręcznie i wychylny gaźnik i umożliwiała przycinanie drewna na żądaną długość i ścinkę drzew. 

W ofercie firmy znajdziemy urządzenia akumulatorowe do pielęgnacji zieleni, pilarki łańcuchowe do prac wokół domu i w ogrodzie, do rolnictwa i ogrodnictwa, do leśnictwa, pilarski specjalistyczne, podkrzesywarki, pilarki akumulatorowe, elektryczne, łańcuchy do pilarek i prowadnice, wszelkiego rodzaju potrzebne akcesoria do pilarek, kosy mechaniczne, kosiarki i traktory ogrodowe, wertykulatory, nożyce do żywopłotów, glebogryzarki, rozdrabniacze ogrodowe, dmuchawy i odkurzacze, myjki ciśnieniowe, zamiatarki, opryskiwacze, świdry glebowe, przecinarki i pilarki do betonu, narzędzia ręczne do lasu i ogrodu i inne.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Paweł Paraszczuk
Paweł Paraszczuk
koordynator serwisu
Nr tel: 71 354 86 31
Zadzwoń
71 798 79 60
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6