Stator

Świdry do gleby w ofercie na wynajem

Świdry do gleby to element zestawu wiertnicy spalinowej, które umożliwiają wiercenie dołów w ziemi pod sadzenie drzew lub pod słupy ogrodzeniowe.

Mając do stworzenia wiele otworów, praca ręczna łopatą jest mało efektywna i czasochłonna. Do tego celu warto wynająć odpowiednie oprzyrządowanie, które zminimalizuje nakład fizycznej pracy i znacznie skróci czas realizacji całego przedsięwzięcia.

Proponujemy wypożyczenie świdra Makita P- 49208, który wierci otwory o średnicy 200 mm i długości 800 mm. Jest to sprzęt wykonany z wysokiej jakości materiałów, który przebije się nawet przez trudne podłoże i wytrzyma duże obciążenie. Wykorzystanie takiego rozwiązania niweluje problem wykopywania idealnie równych dołów, ponieważ dzięki unikalnej konstrukcji wszystkie powstałe wykopy automatycznie będą takich samych rozmiarów. Sadzenie drzew i stawianie pali będzie przebiegać szybko i łatwo. Świdry wraz z wiertnicą nie są używane wyłącznie w ogrodnictwie, ale znajdują zastosowanie również w wielu pracach budowlanych, np. stawianiu ogrodzenia.

Koszt zakupu wiertnicy wraz ze świdrem to poważny wydatek, który rzadko się opłaca, szczególnie w sporadycznych pracach przy domu. Świder do gleby można wynająć w naszej wypożyczalni za cenę 20 zł netto za dobę. W tym miejscu odsyłamy do zapoznania się z oferowaną w wypożyczalni Statora wiertnicą spalinową, która gwarantuje szybkie i łatwe kopanie dołów w każdym rodzaju gleby. 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Darek Jasion
Darek Jasion
doradca techniczny, spec. do spraw wypożyczeń
Nr tel: 71 354 86 33
Zadzwoń
71 798 79 60
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6