Stator

Szlifierki kątowe i mimośrodowe w Statorze

Szlifierka to narzędzie, które służy do końcowego obrabiania różnych materiałów - poleruje i nadaje mu ostatecznego, gładkiego kształtu. Wynajmujemy wiele typów tego urządzenia w naszej wrocławskiej wypożyczalni - szlifierki do gipsu, drewna, metali i innych twardych materiałów.

Szeroki wybór pozwala na wynajem narzędzia idealnie przystosowanego do rodzaju prac budowlanych, które klient zamierza wykonać. W naszej wypożyczalni znajdują się:

Szlifierki kątowe  - często są to modele uniwersalne, które pozwalają nie tylko na szlifowanie i polerowanie, ale również przecinanie. Modele, które oferujemy na wynajem, mają wydajne silniki i prędkości obrotowe na poziomie 6500 - 6600/min, o tarczy 230 mm, co gwarantuje wydajną i efektywną pracę. Szlifierki kątowe dostępne w naszej wypożyczalni: Protool AGP 230-26 AB, Metabo WX 25-230, Bosch GWS 22-230 JH, AEG WSA 2000 N, nadają się zarówno do mniej wymagających prac w domu, jak również do zaawansowanych, wykonywanych przez fachowców.

Szlifierki mimośrodowe - połączenie ruchu obrotowego i wahadłowego czyni to narzędzie funkcjonalnym i znacząco przyspiesza pracę. Pozwala na szlifowanie oraz polerowanie powierzchni o różnych kształtach, prostych i zakrzywionych (wklęsłych bądź wypukłych). Ruch mimośrodowy charakterystyczny dla tego typu szlifierki sprawia, że praca jest wydajniejsza - mimośrodowość oznacza odchylenie tarczy od własnej osi. W modelu Festool ETS 150/5 EQ, który znajduje się w naszej wypożyczalni, suw szlifujący wynosi 5 mm, co zapewnia jej bardzo dobrą intensywność zdzierania. 

Szlifierki do renowacji - przystosowane są do polerowania i ścierania dużych powierzchni np. ścian, sufitów, podłóg. Usuwają zbędny materiał z drewna albo metalu, np. resztki farby, kleje, powłoki malarskie, powłoki z lakieru. Nadają się do stosowania niemal na każdym materiale. Proponujemy do wyboru dwa różne modele firmy Protool: RGP 130-16 E oraz RGP 80-11 E SZ. Obydwa mają regulację obrotów, są poręczne i posiadają przyłącze do odsysania pyłów i zanieczyszczeń.

Cena wynajmu urządzenia waha się od 30 do 50 zł netto za dobę, w zależności od typu i konkretnego modelu urządzenia. Do szlifierek możemy dobrać również tarcze. 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Gabriela Zając
księgowość
Nr tel: 71 798 79 67
Zadzwoń
71 798 79 60
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6