Stator

Wynajem wiertarek w Statorze

Wiertarka to podstawowe urządzenie do wykonywania okrągłych otworów w podłożu przy pomocy wierteł lub frezów. W zależności od rodzaju wiertarki i wyboru danej końcówki można przy jej pomocy również szlifować, czyścić bądź wkręcać i wykręcać śruby lub wkręty.

W naszej wypożyczalni trzy typy wiertarek - przeznaczone do amatorskiego i profesjonalnego użytku. Doradzamy klientom wybór najlepiej dopasowanej do jego potrzeb i planowanych prac.

Model, który sprawdzi się idealnie do lekkich prac remontowo - budowlanych, to wiertarka Protool o mocy znamionowej 760 W. Posiada przekładnię dwubiegową: prędkość obrotowa na pierwszym biegu to 0-1000/min. oraz 0-3050/min. na drugim biegu. Wkręcanie i wykręcanie wkrętów jest możliwe w obydwóch kierunkach, prawym i lewym. Wyposażona jest w kilka ciekawych funkcji jak szybkomocujący uchwyt HM “Automatic-Lock”, ogranicznik głębokości wiercenia czy uchwyt Softgriff, który zapewnia bezpieczną obsługę urządzenia. W wypożyczalni wiertarkę Protool udostępniamy za opłatą 30 zł za dobę.

Bardziej specjalistycznym urządzeniem do wymagających prac jest wiertarka Protool DRP 18-4 DEC FF SET o mocy znamionowej 705 W. Posiada aż cztery biegi o prędkościach obrotowych w zakresie 0-4000/min. Wiertarka ta jest wielofunkcyjna i uniwersalna dzięki złączu FastFix - może pełnić funkcje wiertarki, wiertarki kątowej, wkrętarki, wkrętarki kątowej oraz wkrętarki budowlanej. Jednocześnie jest urządzeniem poręcznym o wadze zaledwie 1,7 kg oraz posiada długi kabel 7,5 m. Praca przebiega łatwo i komfortowo przy użyciu tego modelu wiertarki. Wypożyczalnia Statora oferuje jej wynajem za 40 zł za dobę.

Wiertarka Protool DRP20ET FF XL SET to elektronarzędzie przeznaczone dla profesjonalistów o mocy 1100 W i maksymalnym momencie obrotowym 98 Nm. Posiada wielostopniową przekładnię, pozwala na wiercenie otworów w drewnie o średnicy aż 65 mm. Jest to wiertarka wytrzymała i solidna, charakteryzująca się długim okresem użytkowania. Ma kompletne wyposażenie, które umożliwia wiercenie otworów o różnych wielkościach, w wielu rodzajach materiałów. Cena wynajmu tego sprzętu to 50 zł netto za dobę.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Gabriela Zając
księgowość
Nr tel: 71 798 79 67
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6