Stator

Precyzyjne zagłębiarki w wypożyczalni Statora

Zagłębiarka to narzędzie niezbędne w każdym warsztacie stolarskim, lecz nie tylko - także u każdego majsterkowicza - amatora sprawdzi się doskonale dzięki bardziej zaawansowanym funkcjom, których nie posiada zwykła pilarka do drewna.

Zagłębiarka to urządzenie niezwykle precyzyjne i wyspecjalizowane w cięciu, które pozwala na obróbkę drewna nie tylko od krawędzi, ale co ważne - również na środku płyty. Tym sprzętem można wyciąć równą przestrzeń na środku blatu drewnianego np. pod zlew. Dobór akcesoriów tnących pozwala na skomplikowane cięcia o dużym zakresie głębokości i w drewnie o różnym stopniu twardości. Zagłębiarka sprawdzi się także w cięciu laminatów oraz płyt gipsowo - włóknowych.

Nasza wypożyczalnia udostępnia pod wynajem zagłębiarkę Festool TS 55 REBQ, która tnie materiał na głębokość 55 mm, a przy odchyleniu 45 stopni - 43 mm. Regulację grubości cięcia można śledzić dzięki podwójnemu wyświetlaczowi. Model ten posiada regulację minimalnego odstępu od ściany, który wynosi 12 mm. Komfort operatora urządzenia podnosi zabezpieczenie przeciwodpryskowe. Zagłębiarka Festool posiada bardzo ważne akcesoria, które czynią pracę jeszcze bardziej komfortową - szynę prowadzącą, nieocenioną podczas pracy na większych powierzchniach oraz klin rozszczepiający, który umożliwia dokładne umiejscowienie narzędzia do już wykonanych wcześniej cięć i bezproblemową kontynuację obróbki.

Urządzenie, którego wynajem proponujemy, ma bardzo dobre opinie na rynku i jest przeznaczone również dla profesjonalistów. Wysoka jakość, w przystępnej cenie 60 zł netto za dobę, to rozwiązanie idealne dla osób, których nie stać na zakup nowego urządzenia oraz dla tych, którzy nie potrzebują zagłębiarki na własność ze względu na sporadyczne korzystanie z tego urządzenia.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Paweł Marczuk
Paweł Marczuk
członek zarządu spółki STATOR MK sp. z o.o. za komplementariusza spółki STATOR MK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Zadzwoń
71 798 79 60
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6